odchudzanie warszawa

Gwiazdy muszą dbać o swoją figurę, bo w dobie kultu piękna, zgodnie z którym atrakcyjna jest szczupła sylwetka, rozmiar 0 albo ostatecznie XS, jest właśnie tym najbardziej pożądanym. To one są dla wielu autorytetem, to na nich wzorują się ludzie na całym świecie. Nie ma wątpliwości, że ich atrakcyjność zewnętrzna ma wpływ nie tylko na popularność, ale także zarobki.

W sieci znajdziemy mnóstwo przykładów diet, które stosują aktorki, piosenkarki czy celebrytki pozujące na rozmaitych ściankach. Co ciekawe, niektóre jadłospisy nie są odpowiednio zbilansowane. Co jakiś czas pojawia się też moda na konkretną dietę i zaczynają stosować ją wszyscy chętni zgubienia zbędnych kilogramów. Nikt nie zastanawia się nad swoim zdrowiem, bo najważniejszy jest szybki termin osiągnięcia pożądanego efektu. Prawda jest jednak taka, że każda dieta odchudzająca powinna być skonsultowana z profesjonalnym dietetykiem. Każdy z nas ma przecież inne zapotrzebowanie kaloryczne, prowadzimy też różny styl życia i inaczej ma wyglądać nasze odchudzanie. Warszawa i inne duże miasta na terenie naszego kraju na szczęście mogą pochwalić się sporą ilością gabinetów, w których pracują tego rodzaju specjaliści.

Hitem jest dzisiaj dieta Raw, którą stosuje między innymi Sting. Ta polega na spożywaniu jedynie produktów nieprzetworzonych, najlepiej takich, które pochodzą z ekologicznych gospodarstw. Co więcej, aż 75% zjadanych przez niego produktów to te, które są surowe, niepoddawane jakiejkolwiek obróbce termicznej. Głównym składnikiem tej diety są algi, mleko kokosowe i świeżo wyciskane soki.

Warto wspomnieć też o nieco dziwnych dietach, które stosują gwiazdy, ale my nie polecamy ich nikomu. Przykładem może być dieta jajeczna, którą zachwycona jest sama Nicole Kidman. Okazuje się, że raz w roku przez kilka tygodni je ona same jajka ugotowane na twardo – jedno jajko na śniadanie, dwa na obiad i jedno na kolację. Efekt odchudzający jest pewny, ale raczej nie do końca zdrowy. Same jajka z całą pewnością nie dostarczają naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych wartości. Trzeba też przyznać, że jest to bardzo monotonne menu.

Jak odchudzają się gwiazdy?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *