Słuchanie muzyki jest dużą częścią każdego człowieka. W tym artykule pokażemy wam jak możecie słuchać muzyki podczas waszych codziennych dojazdów na zmywak metrem. No właśnie, metro jest najlepszym miejscem na słuchanie muzyki.

Na początku zaopatrz się w dobre. To jest podstawa. Nic nie zrobisz jak nie będziesz miał słuchawek. Ale nie możesz słuchać muzyki z jakiegoś marnego telefonu za 5 złotych. Ty musisz sobie kupić Ajfona, bo kazdy w UK ma ajfona. Tylko z iPhonem będziesz wyglądać stylowo i wyróżniająco się od innych. Wtedy jak masz już wszystkie potrzebne sprzęty, siadasz w metrze i zaczynasz słuchać muzyki.

Muzykę możesz zakupić sobie w wielu miejscach. Najprostszym z nich jest oczywiście internet. Wchodzisz na ajtjunsy swoim ajfonem i ściągasz tyle muzyki ile wyrobi Twój portfel. Możesz także pójść bardziej klasyczną drogą. Idziesz do sklepu z nagraniami. Kupujesz płytę. I słuchasz jej. Tylko wcześniej sprawdź, czy przypadkiem twój odtwarzacz w ogóle obsługuje płyty. Mało kto nosi jeszcze discmany czy jak to się w ogóle nazywało… Jeśli masz empetrójkę to prościej jest ściągnąć  muzykę z internetu i wrzucić ją na swój odtwarzacz mp3 albo na telefon. Lepiej na telefon bo nasze telefony mają już wystarczająco duże karty pamięci.

I dzięki temu możesz słuchać muzyki w każdym zakątku mieszkania, domu, pracy, ulicy lub komunikacji miejskiej.

Muzyka w UK

Post navigation


One thought on “Muzyka w UK

  1. Muzyka i smartfon to gotowe nieszczęście. Często zdarzają się wypadki z udziałem gapiów ze słuchawkami na uszach i telefonem w ręku. Pozdrawiam z UK :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *