Polacy, którzy wyjechali do Anglii w celach zarobkowych, bardzo często pozostawili w ojczyźnie zobowiązania, które muszą na bieżąco opłacać. To rachunki za czynsz, media, raty zaciągniętych zobowiązań kredytowych. Zarabiając w funtach, muszą wymienić walutę, by móc realizować przelewy na polskie rachunki bankowe. Nie zawsze jest to opłacalne.

Do dyspozycji są banki oraz konta walutowe. Należy jednak zwrócić uwagę na prowizje, jakie pobiera instytucja bankowa za tego rodzaju operacje czy prowadzenie rachunku walutowego. Może okazać się, że opłaty te są tak duże, że przelew do Polski staje się całkowicie nieopłacalny. Warto do tego dodać, że banki nie zawsze oferują swoim klientom korzystny kurs.

W dowolnym czasie, szybko i bez wychodzenia z domu, przelew do Polski można za to zrealizować za pośrednictwem instytucji płatniczej UroFX. Warto odwiedzić stronę internetową tej instytucji, by dowiedzieć się, jak proces ten przebiega krok po kroku.

Klient może sprawdzić kurs waluty w dostępnym na stronie kalkulatorze. Potem wystarczy już tylko wpisać dane odbiorcy, jego rachunek bankowy oraz kwotę, jaka ma być przelana. Pieniądze na jego koncie znajdą się już następnego dnia, a klient UroFX otrzyma stosowne powiadomienie. A wszystko to realizowane jest przy akceptacji korzystnego kursu i minimalnych opłatach prowizyjnych.

Oszczędność czasu przy płatności przelewem za rachunki w Polsce

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *