Najdroższa wycieczka, na jaką można się obecnie wybrać kosztuje 1,5 miliona dolarów. Trwa całe 2 lata, a chętni mają okazję zobaczyć wszystkie miejsca, jakie wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Southampton to nieco inna para kaloszy, ale to również bardzo ciekawa propozycja na wycieczkę!

Wszelkie loty odbywają się w klasie biznes, a noclegi zapewnione zostają tylko w luksusowych hotelach. Na taką podróż mogą z całą pewnością zdecydować się Ci, do których los się uśmiechnął i wygrali na loterii fortunę.

Milion w totka może nie pozwoli na sfinansowanie tak nietuzinkowych wakacji, ale z całą pewnością da szansę na zobaczenie rozmaitych zakątków świata. Karaiby, Afryka, Ameryka czy Azja? Mając sześciocyfrową kwotę na koncie wszystko jest dla nas dostępne.

Wybierając wycieczkę naszych marzeń dobrze się jednak zastanówmy. Fakt, iż nie musimy oszczędzać to pewniak natomiast nie radzimy korzystać z pierwszej, lepszej oferty. Przypomnijmy sobie, którą część świata zawsze chcieliśmy zobaczyć i jak ta podróż ma się odbywać. Loty stały się już nudne, może czas na wyprawę morską? Rejsy stwarzają dzisiaj luksusowe warunki, w jakich można spędzić najcudowniejsze chwile a do tego zobaczyć najpiękniejsze zakątki kuli ziemskiej.

Milioner, któremu losowanie lotto przyniosło szczęście, wybierze się na pewno w miejsca odległe, które dotąd były dla niego nieosiągalne. Starożytne miasta Meksyku, Piramidy w Gizie, Machu Picchu w Peru a może szalone Las Vegas? Wybór należy do nas. Pamiętajmy jednak, że i nasza Polska jest piękna i w różnych regionach naszego kraju możemy zobaczyć wspaniałości natury czy architektoniczne zabytki. Nie brakuje też dogodnych hoteli, w których odpowiednio się zrelaksujemy.

Wiele zależy od naszych potrzeb – jeśli oczekujemy luksusowego wypoczynku na rajskich plażach, wybierzmy raczej „ciepłe kraje”, w których wygrzejemy się w otoczeniu rozłożystych palm, trzymając w ręku schłodzonego drinka. Jeśli natomiast wolimy rozwijać się podróżując, to dużo lepszą opcją będzie obranie trasy typowo turystycznej. Co ważne, wspomnień z wyprawy obojętnie jakiego formatu nikt nam nie odbierze więc zadbajmy o to, by były jak najpiękniejsze. Jak nietrudno się domyślić, z naszej perspektywy wartym polecenia miejscem jest również piękne miasto Southampton, które na szczęście można odwiedzić także bez portfela wypchanego grubymi milionami.

Gdzie wyruszyć w podróż po wygraniu miliona w totka?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *