Praca w Wielkiej Brytanii wiąże się często dla Polaka z dużym zastrzykiem gotówki. Większość Polaków bardzo to docenia. W Polsce nie mogli przeżyć za swoją mikroskopijną wypłatę. Teraz, pracując nawet na zmywaniu naczyń w UK, mają na czynsz, jedzenie, drobne rozrywki oraz nawet mogą coś sobie odłożyć. Stwarza to możliwości życia na dużo większym poziomie niż w swojej ojczyźnie.

Zobaczmy zatem jak możemy wydać nasze ciężko zarobione pieniądze. Przecież nie będziemy trzymać ich w skarpecie całą wieczność. Pierwszym, ulubionym zakupem młodego dorobkiewicza w UK jest wypaśny telefon. Tak, elektronika to coś, co lubi każdy imigrant. Telefony są sztandarowym przykładem elektroniki, więc przeciętny Polak kupuje w pierwszej kolejności właśnie smartfona. Lecz jaki telefon kupuje? Najczęściej jest to iPhone. No bo w sumie co innego? iPhone jest najbardziej lansiarskim i bezproblemowym wyborem dla imigranta.

Lecimy dalej. W kolejnej kolejności potrzebujemy czegoś do oglądania. Jakiegoś telewizora. Plazmy do wstawienia sobie do naszego dwumetrowego pokoju w mieszkaniu zamieszkiwanym wraz z ośmioma Pakistańczykami. Ale jaki telewizor wybrać? Możliwości jest przecież tak wiele. Tyle rozmiarów i rodzajów. Plazma czy LCD? 40 cali czy więcej? Wolnostojący czy do powieszenia na ścianę? Jest tego zdecydowanie za dużo. Dlatego dla tych, którym nie chce się rozkminiać, kupcie sobie np. taki telewizor sony. 100 cali przekątnej powinno w zupełności wystarczyć na oglądanie klanu, trudnych spraw lub innych arcydzieł polskiej kinematografii.

Zostało nam jeszcze trochę pieniędzy. Co by tu kupić jeszcze? Długo się nad tym nie zastanawiamy i lecimy do sklepu po superanckie słuchawki. Ale nie takie zwykłe słuchawki. Muszą to być koniecznie bitsy by dr. Dre. Tylko wybierz sobie jakiś tańszy model bo nie masz hajsu na te droższe. Już tak za około 170 funciaków możesz kupić sobie najtańszy model beatsów i lansować się nim wśród swych współlokatorów z Pakistanu.

A może jesteś imigrantem lubiącym sport i zdrowy tryb życia? Wtedy nie kupuj sobie dużych zamkniętych słuchawek ale jakieś małe, lekkie i bezprzewodowe. Jeśli dużo, które sprostają twoim sportowym oczekiwaniom. Słuchawki  są bardzo wytrzymałe i szybko się ładują.

Jak widzicie, będąc Polakiem mieszkającym w UK można żyć naprawdę jak prawdziwy bogacz, zaopatrując się w elektroniczne gadżety najlepszej jakości.

Na co wydawać zarobione w UK pieniądze?

Post navigation


One thought on “Na co wydawać zarobione w UK pieniądze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *